Meltem dağ kimdir kaç yaşında vikipedi boyu kilosu nereli resimleri biyografi

Meltem dağ biyografi

iki dünya arasında sahra kimdir? Meltem dağ hayatı hakkına bilgiler. Meltem dağ kaç kilo. meltem dağ evli mi? Yıllardır bir çok dizisiyle ilgiyle izlenen Samanyolu TV'nin beğenilen projelerinden İki Dünya Arasında Sahra rolünü canlandıran güzel oyuncu Meltem Dağ Biyografisi konusunda merak ettiğini büün öz geçmiş detalarını edindiğimiz kadarı ile siz değerli takipçilerimize sunacağız.

Meltem Dağ doğum tarihi 1991 yılıdır. Doğum yeri Muğla ilimizin Milas ilçesidir. 22 yayında büyük mavi gözlü sevilen oyuncu, eğitim hayatını Aydın Üniversitesi'nden mezun olarak tamamlamışdır. Boyu 165 cm civarında ve aşağı yukarı 50 kg ağırlığındaki Meltem Dağ İki Dünya Arasında dizisi yanısıra daha önce bir çok Bilgiozetim.com bir çok reklam ve dizi projesinde çeşitli roller üstlenmitir. Meltem dağ sevgilisi kim var mı? şu anlık bilgimiz yok. Kısa süre içerisinde ünlü oyuncu Meltem Dağ Twitter ve facebook hesaplarını bilgilerini de araştıracağız.

Kaynak: Meltem dağ kimdir

Meltem dağ resimleri foto galerisiEn Güzel Meltem Dağ Fotoğraf Galerisi ve HD Meltem Dağ Yüksek Kalite Masaüstü Resimlerini de ekleyeceğiz.


EmoticonEmoticon