Mit İş Başvuru Formu 2014 Mit Personel Eleman Alımı Şartları

Türkiye'nin en büyük ve önemli görevlerini yerine getiren Milli İstihbara Timi 2013 yılında yeni persone alımları yapacağını açıkladı. Mit 2013 iş başvurusu yapmak isteyen takipçilerimize edindiğimiz kadarıyla bilgiler vermeye çalışacağız.
Ülkesini seven ve kendine güvenen binlerce insanın mit eleman alımı detaylarını araştırdığını ve tecrübelerine güvenere faydalı bir mit elemanı olacağından emin.
Mit 2013 personel alımı şartları; Mit hangi bölüm ve branşlarda alımlar yapacak?
Mit tarafından verilen iş ilanında programcı, bilgisayarcı, gazeteci bir çok farklı dalda alımlar olacak.

Milli İstihbarat Teşkilatı Türkiye ve yurt dışı olmak üzere seyahat engeli olmayan dünyanın çeşitli bölgelerinde görevlendirilecek erkek elemanlar alacağını duyurdu. "iletişim yeteneği güçlü, sorumluluk sahibi, analitik yönü kuvvetli, araştırmacı, pratik zekaya sahip, kişisel gelişime açık (öğrenme yeteniği), yönetme ve
yönlendirme konusunda seri'' erkek istihbarat uzman yardımcısı alınacak.

İstihbarat uzman yardımcısı kadrosu ise üniversite kamu yönetimi, maliye, , psikoloji, sosyoloji, siyaset bilimi, işletme, hukuk, uluslararası ilişkiler, iktisat, gazetecilik gibi bölümlerinden olmak üzere 2013 yılında ilk defa elektrik elektronik mühendisliği, Bilgiozetim.com nükleer enerji mühendisliği, endüstri mühendisliği, bilgisayar bilimleri mühendisliği, bilgisayar mühendisliği, elektronik ve haberleşme mühendisliği, bilgisayar bilimi ve mühendisliği,telekomünikasyon mühendisliği, fizik mühendisliği bölümü mezunları başvuru yapabilecek. 2013 Mit Başvuru Formu Doldur ve kayıt olmak için linki http://www.mit.gov.tr/kariyer_firsatlari.html ziyaret edin.


EmoticonEmoticon