Muhteşem Yüzyıl 103 Final Bölüm Özeti Fragman izle 19 Haziran 2013

Muhteşem Yüzyıl 103 Sezon Finali izle yici ile buluşuyor. 19 Haziran 2013 Muheşem Yüzyıl Yeni Bölüm seyret, Sezonda Yeni Hürem Sultan kim olacak? Meryem Uzerli yerine kim gelecek merak konusu oldu. Türkiye'nin en çok takip edilen dizilerinden biri olan Muhteşem Yüzyıl dizisi 103. Bölümü ile sezon finali yapacak.
Muhteşem Final 19 Haziran 2013 Çarşamba final de, yeni gelişmelerle izleyici karşısına çıkacak. Dizinin başrol oyuncularından biri olan Şehzade Mustafa Muhteşem Yüzyıl'dan Ne Zaman Ayrılıyor? Geçtiğimiz bölümde Hürrem sultan hiç bir açıklama yapmadan sırra kadem basıyor. Kardeşler ve babası Kanuni Sultan Süleyman Hürrem'in ortadan kaybolması ile ilgili olarak Şahzade Mustafa'yı sorumlu tutar.
Bu durumla ile ilgili olarak kardeşler arasında gerğinlik yaşanır. Şehzade Mehmet ve Şehzade Mustafa kavga ederler. Mehmet, Hürrem'in kaybolmasından ardında ağabeyi Mustafa'yı olduğunu düşünür ve önünü keser. Şehzade Mustafa çık sinirlenir ve ''nasıl böle birşey düşünür söylersin'' diyerek kardeşini azarlar. Malkoçoğlu ise Padişah Süleyman'ın emriyle çoktan yola çıkmış ve arayışlarının sonucu olarak Hürrem Sultanın başına
neler geldiğini öğrenmek üzeredir.
Bali Bey'in yakaladığı mektubu Hürrem'e getiren kişi olduğunu itiraf eder. Malkoçoğlu emri kimden aldığını öğrenmek için bıçağını çeker '' konuş be adam konuşmazsan ölüceksin'' tehtidinin ardından gerçekleri itiraf eder..
Hürrem'i ortadan kaldıran'ın Hatice Sultan'ın ağalarından birinin emriyle yaptığı itiraf eder. Bunun üzerine Sultan Süleyman, Hatice Sultan'ın hesap sorar. Hatice Sultan Süleyman'a ne dedi? Hatice Sultan zehir içerek intahar eder ve Hürrem'e ne olduğu bir sır olarak kalır... Muhteşem Yüzyıl Sezon finalinde Süleyman Hürre'mi bulabilecek mi? son bölümde neler olacak 19.05.2013 çarşamba günü Star TV'den Canlı izleyebilirsiniz.
Muhteşem Yüzyıl 103. Bölüm Sezon Finali 2. Fragman izle 19.06.2013


EmoticonEmoticon