OSYM Sınav Tarihleri 2014 ÖSYM Sınav Takvimi (OSYM.GOV.TR)

 2014 ÖSYM Sınav Takvimi ve 2013 2014 ösym Sınav Tarihleri açıklandı. Öğrenci adaylarınını bekleyen zorlu maraton başladı. Yeni eğitim dönemi sınavları hakkında tüm detaylar ösym resmi web sitesinde yayınlandı.
Bir çok öğrencinin korkulu rüyası olan bu durum için umuyoruz ki başarılı bir gelecek sizleri bekliyordur. Tavsiyemiz senenin sunduğu basit güzelliklere kanıp geleceğinizi tehlikeye atacak küçük hatalar yapmamanız. Sonuç olarak öğrencisiniz fakat bu durumda 1 da bir eğitim döneminde 9 ay gibi kısa bir süredir. Dokuz ay dediğiniz de 9 tane 30 gün yani tatilleri de çıkarırsak, okulda olmadığınız saatleri de çıkarırsak, ders çalışmamanız ve çabalamamanız için hiç bir neden yok. Tabi ekonomik ve ailevi problemleriniz yoksa.
Herneyse değerli arkadaşlar 2014 yılı ÖSYM sınav takvimi hakkında bilgi  Türkiye Cumhuriyeti devleti Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Kurumu OSYM tarafından yayınlandı. 
2014 ÖSYM sınav tarihleri ne zaman? Yeni dönem Sınav takmimine ulaşmak için osym.gov.tr/ana-sayfa/1-0/20130619.html sayfasını ziyaret etmeniz yeterlidir.


EmoticonEmoticon