Öyle Bir Geçer Zamanki İstersen Hiç Başlamasın Şarkı Sözleri Dinle

Kanal D ekranlarının 4 sezondur devam eden Öyle bir geçer zamanki dizisinde çalan istersen hiç başlamasın şarkısı sözleri için meraklı arayışlar başladı. Başarılı biri oyuncu kadrosu ile izlenme rekorları kırmaya devam eden Öyle Bir geçer zaman ki sezon finali ne zaman olacak? bilmiyoruz.

 Fakat şuna deyinmek lazım, yine yaptılar yapacaklarını Öyle Bir Geçer Zamanki Son bölümde çalan İstersen hiç başlamasın şarkısını kim söylüyor? diyorsanız hemen yanıtşayalım. Yıllara meydan okuyan kaliteli müzik ve yorumu ile gönüllerde taht kurmuş olan Yeni Türkü müzik grubu seslendiriyor. Yazımızın devamında Dizinin bel kemiği haline gelmiş olan dugysal parça ve şarkı sözleri ne ulaşabilirsiniz.
       Öyle Bir Geçer Zaman Ki İstersen Hiç Başlamasın Şarkısı Sözleri Dinle
İstersen hiç başlamasın. Bu hikaye eksik kalsın. Onca yaranın ardından. Yeni bir aşk yaratamazsın. Örselenmiş bir çocuk bu, İşte benim bütün hikayem. Kaç sevda geçse de bu yüreğimden, Bu pırıltıyı onaramazsın. İstersen hiç başlamasın. Bilgiozetim.com Geç kalmışız birbirimize, Yanlış kapılarla geçmiş onca yıl, Dönemeyiz artık ilk gençliğimize, İstersen hiç başlamasın. İstersen hiç başlamasın. Söz verelim kendimize..


EmoticonEmoticon