2016 Resimli Miraç Kandili Mesajları Facebook Paylaş Kısa Anlamı Sms Sözleri

2017 En Güzel Resimli Miraç kandili tebrikleri facede paylaş. Ülkemizde bir yeni ve özel günü daha kutlayacağız. Twitter Facebook Miraç kandili smsleri paylaş. Umuyoruz ki huzur dolu bir ortamda gerçekleri görerek bol doğrularla dolu bir gelecek yaşamamıza vesile olur. Rabbimiz Miraç Kandilini Tüm Müslüman alemine hayırlı eylesin. Yazımızda sizler için derlediğimiz en güzel Miraç kandili Tebrik mesajlarını paylaşmak istedik.

Sosyal medya devleri üzerinden boş ve anlamsız mesajlar paylaşmak yerine bir geceliğine bile olsa bu özel ve anlamlı armağanın değerini kavramamıza vesile olacak, birilerini bu gecede yanlış şeyler yapmaktan alı koyacak güzel paylaşımlar sunmanızı rica ediyoruz. Resimli Miraç Kandili kutlama mesajları facebook paylaş ımlarınız bilgiozetim.com için birbirinden güzel dev bir arşiv hazırladık. Dilerseniz buradan Miraç Kandili kısa mesajları, 2015 Miraç kandili anlamlı tebrikleri hakkında paylaşım yaptığımız Miraş Kandili Tebrikleri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

EN GÜZEL RESİMLİ KANDİL MESAJLARI SMSLERİ 
Yağmur yüklü bulutlar gibi gelen, eteğindeki hayır cevherlerini başımıza boşaltan ve bizlere mutluluk veren kandilin, büyüsüne kapılmanız dileğiyle. Nice kandiller.
Yakınlık ne mekanda ne zamandadır sadece eller yukarı kalktığında aklına gelenler yakın olduklarındır kandiliniz mübarek olsun.
Ümit ederiz ki bu mübarek gece, zor günler geçirdiğimiz; fakat gelecek adına umutla dolu olduğumuz şu dönemlerde yeniden bir uyanışa vesile olur. Miraç kandiliniz mübarek olsun..
Bu gece hayırlı bir gece, yüreklerimiz ibadetle çarpsın, gönüllerimiz bir olsun.. Kandiliniz mübarek olsun!
Duanız kabul, ameliniz makbul hizmetiniz daim olsun. Saadetiniz kaim olsun. Kandiliniz kutlu olsun.
Gül bahçesine girenler gül olmasa da gül kokarlar, kainatın en güzel gülünün kokusu üzerinizde olsun bu gece. Kandiliniz mübarek olsun.
Her tomurcuk yeni bir gülün, her gül yeni bir baharın, her kandil yeni rahmetlerin habercisidir. Rahmet ve mağfiret dolu kandil geçirmenizi dileriz.
Konsun yine pervazlara güvercinler, hu hulara karışsın aminler,mübarek akşamdır, gelin ey Fatihalar, Yasinler…. İyi Kandiller
Bizlere sınava tutulduğumuz bu dünyanın geçiciliğini hatırlatan; kardeşçe, dürüst, mütevazı bir yaşamın kapılarını aralayan bu mübarek gecenizi kutlarım
Sofranız afiyetli, kesemize bereketli, kararlarınız isabetli, yuvanız muhabbetli, kalbiniz merhametli, bedeniniz sıhhatli, dualarınız kabul olsun, kandiliniz kutlu olsun.
Yazımızın altındaki yorum kısmı aracılığı ile, Türkiye ve Dünyanın neresinde olursa olsun tüm yakınlarınız ve sevdiklerinize mirac kandili kutlama mesajları ve Mirac günü için tebrik mesajları gönderebilirsiniz. Tüm İslam aleminin Miraç Kandilini tebrik ediyoruz


EmoticonEmoticon