Samsung Telefon Nasıl Formatlanır? 2013 Samsung Format Atma

Samsung Galaxy Android Format Atma, Akıllı cep telefonu rekabeti sürüyor. Yeni çıkan Apple İphone, Samsung Android Android işletim sistemli telefonlarıun çalışma sistemi tıpkı bilgisayarlardaki gibi kullanıma bağlı olarak geçici bellekleme yönetmi kullandığı için zaman içerisinde yavaşlama kitlenme donma takılma kendi kendine kapanma gibi istenmeyen rahatsız edici keşke bu telefona bu kadar para ödemeseydim şeklinde pişmanlık verici düşüncelere yönlendirebilir. Bilgiozetim.com Kullanıcı olarak sizlere Samsun format nasıl atılır? yöntemini açıklamaya çalışacağız. Böylelikle samsung telefonu fabrika ayarlarına döndürme
olanağı sayesinde, samsung telefon resetleme iştemini kullanabilirsiniz. Telefonunuz ilk günkü yeni aldığınız hızda çalışmaya devam eder.
SAMSUNG TELEFONA FORMAT ATMADAN ÖNCE; özel bilgilerinizi, videolarınızı, resimleriniz, kayıtlı rebher, mesajları simkart, bilgisayar, flashdisk, microsd kart gibi yedekleme birimleri ile birer kopyasını almanızı öneririz. Aksi halde bütün bilgileriniz silinecektir!
 Samsung Galaxy Android işletim sistemli telefonunuza format atma yöntemleri
1. Menü => Ayarlar => Gizlilik => Fabrika ayarlarını Sıfırla bölümünden telefonu resetleyebilirsiniz.
2. Diğer yöntem ise telefondan arama, numara çevirme bölümünden *2767*3855# tuşlayarak arama tuşuna basarak telefonunuza format atabilirsiniz.
3. Telefonunuz kapalı iken ilk olarak ortadaki tuş basılı iken açma / kapama tuşuna basarak telefonunuzu açın ve çıkan menüde wipe data/ seçeneğinden /factory reset bölümünü seçin ve reboot now ile format atma yöntemi ile telefonunuzu yeniden başlatabilirsiniz.
Bu şekilde Samsung Galaxy Android işletim sistemli telefonu formatlama bilirsiniz. Sorun yaşayanlar yorum bölümünden paylaşabilir. 


EmoticonEmoticon