Sana Bir Sır Vereceğim Dizisi Oyuncuları Kadrosu Konusu Fox TV

Fox tv yeni sezon 2013 dizileri için arka arkaya çıkış yapıyor. Türkiye'de günlük diziler konusunda büyük başarı yakalamış Dinle sevgili dizisi ile yıllarca izlenme rekorları kırmış olan Foks tv'de Sana Bir sır vereceğim dizisi başlıyor.

Yazımızda Sana Sır vereceğim dizsinin oyuncuları kimler ve sana sır vereceğim dizisi oyuncu kadrosu gerçek isimleri fragmanı, sana sır vereceğim dizi müziği, jenerik müziği, dizide çalan şarkılar ve şarkı sözleri de eklenecek. Büyük ilgi göreceğini umduğumu başarılı projeler sayesinde izleyici fox ekranlarında kitkenecek.

Sana Bir Sır Vereceğim Dizisi Konusu : Hiç hesapta olmayan sorunlar ard arda gelmiştir. Bir anne esrarengiz bir biçimde ortadan kaybolur evladını arayışa giren çaresiz annen, ayrıca kaderin cilvelerini arka arkaya yaşamıştır. Öte yandan oğluna hem annelik hem babalık yapmaya çalışmaktadır.. Doğa üstü yeteneklere sahik olan zihin okuyan ve düşünce gücüyle cisimleri hareket ettiren çocuklar ve bundan fazlası da var sokakta başına bela aldığında görünmez olabilme yeteneğine de sahip olan çocuklar...

Çok yakında Fox tv ekranlarında izleyeceğimiz "Sana Bir Sır Vereceğim" dizisi ne zaman saat kaçta yayınlanacak? fragmanı ile birlikte ekleyeceğiz.


EmoticonEmoticon