Şefkat Tepe 116 Bölüm Özeti Fragmanı Video izle 22 Haziran 2013

Şefkat Tepe 116.Bölüm Özeti 22.06.2013 Şefkat Tepe Son bölüm izle,  Türkiye'nin en çok izlenen dizilerinden biri olan STV ekranlarında izleyici ile buluşan Terörle mücadeleyi ve hain teroristlere karşı Aslan Mehmetçiğin göstermiş olduğu cesaret örneğini ekranlara taşıyan Şefkat Tepe dizisi son bölümde yine entrikalar ve olaylar birbirini kovaladı.
Şefkat Tepe 22.06.2013 tarili bölümünde Komutanlık tarafafından Sungur'lara özel bir görev verilir. Vazife Türkiye'de örgütlenen terör örgütünün sınır ötesindeki kuvvetlerine özel ve gizli bir müdehale gerektirmektedir. Sungurlar emirle birlikte sınırı geçerler ve araziyi tanıyan kurucu tarafından gidecekleri bölgeye götürülürler. Görevlerini tamamlayıp geriye dönmeyi planlayan Sungurlar pusuya düşerler ve yaralanırlar. Tedavi için gittikleri bir Türkmen köyünde revire giderler, doktorlar ve hemşirelerin yardımı ile tedavilerini tamamlarlar. Bu sırada köy özgür suriye ordusu olarak bilinen teröristler tarafından basılır ve köylülere zulmeden özgür suriye ordusu terörist askerleri sağlık ocağında görevli olan doktorları ve tedavi gören hastaları öldürürler. Daha sonrada aynı yerde görevli olan Türk doktorunu da kaçırırlar. Bunun üzerine sungurlar plan değiştirir ve bu terörist özgür suriye ordusu askerlerinin peşine düşer ve doktoru tecavzle uğramaktan kurtarırlar.
Tekrar ülkeye dönmek için yola konulurlar fakat doktor teröristlerin Türkmen köyünü basıp bütün köylüleri öldüreceğini söyler ve tekrar geri dönüp köylüleri kurtarmaya çalışırlar. Sungur timi yara alır ....


EmoticonEmoticon