Skype Hotmail Gelen Kutusu İndir IE Hızlı Mail Okuma

skype mailleri okuma, skype live mail çabuk oku, skypeden mailleri görme Geçtiğimiz Nisan ayında dünyanın en çok kullanılan Microsoft imzalı sohbet programı MSN messenger hizmetinin  tamamen kapandığı ve artık Skype üzerinden giriş yapılacağı ve kullanılacağı haberini vermiştik
 
 Skype görüntülü chat programına geçişle birlikte, bir zamanlar kolaylık olan Hotmail gelen mailleri okumak ta büyük bir sorun haline Bu durumdan şikayetçi olan eski Live Msn Messenger  kullanıcıları işlerinin kolaylaşması için çeşitli çözümler arayışına girdi. Bilgiozetim.com Alternatik yazılımcılar tarafından artık Skype üzerinden hızlı bir şekilde Msn, Hotmail, Live mail, Outlook'a gelen mailleri okumak mümkün.

IE9 yani İnternet Explorer kullanıyorsanız Bing ya da Outlook.com sitesilerinin mail girişini araç çubuğunu indirebilir ve gelen mailleri hızlıca kontrol edebilirsiniz. Bing Araç Çubuğu İndir Bir de gelen maili sesli olarak bildiren Windows Live Mail İndir Firefox, Chrome kullanıcıları için eklentiler sunulduğunda ekleyeceğiz.


EmoticonEmoticon