Survivor 18 Haziran 2013 Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı?

Survivor 2013 ünlüler gönüllülerde kritik anlara gelindi. 3 ay süren dev maratonun neredeyse sonuna ulaşan Türl sörvayvırlar 18.06.2013 Salı günü yapılaacak olan dokunulmazluk oyununda nasıl bir sonuçla karşılaşacak. Survivor 2013 panama nın 14. yani son haftasındayız..

Geötiğimiz hafta dokunulmazlık oyununda kaybeden ünlüler grubu oyuncuları ünlülerden Cengiz Çoşkun ve Doğukan Manço sms oylamasasına çıkmıştı.. Ümit Karan'ın dokunulmazlığı alarak korunması nedeniyle ikiliden biri bu hafta Survivor macerasına adaya veda ederken diğer aday ise yine çok önemli bir dokunulmazlık oyunu için mücadele edecek.

Survivor son hafta Kıbrıs finali ne kalma için mücadelesinde bulunacak olan ünlüler ve gönüllüler takımları veyarışmanın en önemli ve en kritik dokunulmazlık oyununu oynayacak...

Dokunulmazlık oyununu sonrasında her 2 takımda da ikişer yarışmacı kalacak ve finale birlikte gidecekler gelecek yazımızda Survivor 2013 ünlüler gönüllüler kıbrıs finali ile ilgili ayrıntıları sunacağız.18.06.2013 survivor dokunulmazlık oyunu kazananı nın hak eden olmasını umuyoruz.


EmoticonEmoticon