Survivor 2015 Başvuru Formu Doldur Sörvayvır Kayıt Katılım Şartları

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
2014 Survivor kayol. Sörvayvır 2015 katılım formu doldur. Genç ihtiyar herkesi monitörleri başına kilitleyen zorlu müsabaka programı Survivor, yeni sezonda da sevenleriyle buluşmaya devam edecek. Ekranların olmazsa olmaz programları içerisinde bulunan müsabaka ünlüler ve gönüllülerden meydana gelen 2 grubun mücadelesini ve birbirleriyle olan yarışlarını ekranlara ulaştırıyor. Yarışmanın nihayetinde 3 ay süresince elenmeden adada kalmayı muvaffak olan yarışmacıya 500 bin TL mükafat veriliyor.
Ünlüler Acun Medya kadrosu tarafınca özveriyle seçilirken, gönüllüler ise meydana getirilen müracatlar yönünde belirleniyor. Siz de 3 ay süresince tenha bir adada kalabilir, çetin abuhava şartlarıyla karşı karşıya gelebiliyor, açlığa ve kavgalara karşı sabırlıyım diyorsanız gönüllüler boşluğundaki yerinizi almaya aday olun. Yarışmaya katılabilmek için alttaki linkte bulunan formu noksansız bir şekilde doldurmanız yeterli olacaktır.
Acun Ilıcalı'nın önceki dönemlerde Show TV kanalında yayınladığı sonrasında yaşanan anlaşmazlılar dolayısıyla 2014 sezonunda Star TV ekranlarına traşınan Sörvayvır yarışması başvuru formu doldur işlemlerine ücresiz olarak katılarak 3 ay sonrasında sunulan 500.000 TL değerindeki büyük ödülü almaya hak kazanabilirsiniz.  
2015 survivora nasıl katılabilirim? 6 sezondur Acun Ilıcalı tarafından survivor ünlüler gönüllüler adıyla izleyiciye sunulan ve dev bir izleyici kitlesine sahip olan survivor kayıt formu doldurmak için al kısımdaki yönergeleri takip edebilirsiniz. Bilgiozetim.com, survivor 2015 elemeler, dokunulmazlık oyunu, ödül oyunu gibi birçok zorlu etap sonrasında ödül olarak Adriana Lima gibi ünlü isimlele ve çeşitli partilerle, yemek ödülleri, maç ve konser izleme şansına sahip olabilirsiniz.

Survivor ünlüler gönüllüler'de 3 aylık mücadele verdikte sonra galip gelerek 1. olma şansını yakayan aday olarak 500.000 TL ödülü elde etmek bir başvuru kadar yakın. 2015 Sörvayvır kayıt formu doldurmak için acunn.com/survivor-basvuru sayfasını ziyaret edin.
Not: TELEFON NUMARASI ve ADRES bulunan başvuru yorumları güvenliğiniz nedeniyle yayınlanmayacak. Sadece kayıt için kullandığını e-posta adresini yazmanız yeterlidir. Survivor 2014 yarışmasında herkese bol şans.
Sponsorlu Bağlantılar

Google

Google'da Bizi Bulun DMCA.com