Survivor Hilmicem ve Murat 2014 Dünya Kupası Ödülü

Dünya'nın en zorlu mücadelelerine sahne olan Survivor yarışmasının Acun Ilıcalı patentli Türkiye versiyonu 6-7 yıldır büyük bir ilgiyle takip ediliyor. Survivor 2014 Dünya kupa ödülü izle. Survivor ünülüler gönüllüler 2013 yarışmasında finale yaklaştığımız son haftalarda kıyasıya mücadele devam ediyor.

Survivor ünlüler gönüllüerde final için mücadele eden son 5 yarışmacı şöyle; ünlülerde Ümit Karan, Cengiz Coşkun, Doğukan Manço Gönüllülerde ise Hilmi Cem ve Murat oldu.

Survivor 16 Haziran 2013 tarihli son ödül oyununlarında kazananlara Brezilya ve Dünya kupası ödülleri vardı. Mücadelelerde 2 yarışma da sevinen isimler gönüllerde gelecek seneye yatırım sözü geldi. Sörvayvır rüyası devam ediyor. 2014 dünya kupasını canlı izleyecekler. Acun Ilıcalı'nın Murat'a bir de sözü var Alex ile birlikte oturup yemek yiyecekler.
Sizlerde Survivor rüyasına katılmak istiyorsanız SURVİVOR 2014 BASBURU FORMU sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca buradan Son bölümde çalan Survivor 2013 Şarkılarını dinle sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.


EmoticonEmoticon