Survivor Kıbrıs Finali Doğukan mı Hilmicem mi Kazandı? 30.06.2013

30 haziran 2013 survivor büyük final izle, Survivir kıbrıs finali 30 haziran 2013 pazar show tv canlı yayın izle, Kim elendi? Yarışmayı kim kaybetti? 500 binl iralık  Sörvayvırı kim kazandı? Dünyanın en zorlu yarışmalarından biri olan ve 3 ay süren hayatta kalma mücadelesi 6 sezondur Acul Ilıcalı projesi olarak TV ekranlarından izleyici ile buluşuyor. Her bölümü ayrı olay olan Survivor Ünlüler Gönüllüler Yarışması son bölümü ile bu akşam izleyici karşısına gelecek.
İzlenme Rekorları kıran Survivorda 30 haziran büyük final oyunu oynanacak. Sona kalan yarışmacılar gönüllüler takımından Hilmicem ve ünlüler takımından Barış Manço'nun büyük oğlu Doğukan Manço.
Her ikiside kesinlikle finale kalmaya hak kazanan isimler. Bilgiozetim.com Umuyoruz ki hak eden kazanır. Eski sörvayvır yarışmalarından yaşanan kavga ve büyük tartışmaların yaşanmadığı herkesin mücadeleye yarışmalardaki Survivor 2013 Türkiye Ünlüler Gönüllüler yarışması sezonu izledik. Survivor Ünlüler Gönüllüler yarışması 30 haziran 2013 pazar akşamı canlı olarak izlemek için startv.com.tr/canli-yayin sayfasını ziyaret edebilirsiniz
maksimum performansları ile destek verdiği bir
Sörvayvıra katılmak için Survivor 2014 Başvuru Formu doldur sayfamızı ziyaret edin.


EmoticonEmoticon