Toyota Fabrikası Çalışanı Şevket Özhan Kendini Vurarak İntihar Etti

Toyofa Fabrikası güvenlik görevlisi Şevket Özhan neden intihar Etti. 17 Haziran 2013 Şevket Özhan neden öldü? Dünya'nın en büyük otomobil fabrikaları arasında ilk sıralarda bulunan toyota fabrikası son yıllarda skandal üzerine skandal haberleri ile çalkalanıyor.. Sosyal paylaşım sitelerinde de yorumlarına rastladığımı toyota fabrikası işçiye kötü muamele, inançlara hakaret vs.. gibi haberler..
Geçtiğimiz sene bir toyota çalışanı kendini asarak intihar etmişti. Bu sefer ise 1993 yılından beri Toyota Türkiye Fabrikası İdari İşler Bölümü’nde güvenlik görevlisi olarak çalışan Şevket Özhan, bu sabah saatlerinde kendi silahıyla kendini vurarak intihar etti.

Olay çalışanların ihbarı üzerine jandarmaya aksettirildi. ihbarı üzerine olay yerine gelen cumhuriyet savcısı bilgiozetim.com ve jandarma incelemeler  yaptı. Daha sonra Şevket Özhan’ın cenazesi otopsi için Adli Tıp Kurumuna gönderildi.

 45 yaşında, evli ve 2 çocuk babası Şevket Özhan'ın sabah saat 06.00 sıralarında, Toyota fabrikası TEM otoyolu tarafına bakan girişte  kendi silahı ile başına ateş ederek intihar etme sebebi bilinmiyor.

Şevket Özhan ailesi ve yakınlarına başsağlığı diliyoruz.


EmoticonEmoticon