TRT Eleman Alımı 2014 TRT iş Başvuruları Personel Memur Alımları

9 Bin TRT Personel Alımı Yapacak, Türkiye Radyo Televizyon kurumu 2014 yılıı içerisinde bünyesinde çeşitli alanlarda çalıştırmak üzere yeni Azerice, Kürtçe, Arapça, Rusça tercuman ve ve sunucu olarak personel alımları yapacağı haberini bildirdi.
Tahsizlinize ve kariyerinize güvenen herkesin istenilen şartları karşıladığı ve gerekli şartları sağlayabilen herkes yazımızın devamında paylaşacağımız bilgi linkini ziyaret edebilirsiniz.
TRT 9000 personel alımı KPSS puanlaması sonrasında oluşturulacak elemelere göre yapılacak. Gazetekamu sayfasında yayınlanan habere bilgiozetim.com göre trt iş başvuru tarihleri de kesinleştiğinde açıklanacak.
TRT bünyesinde yapılacak alımlar yazımızın başında da açıkladığımız gibi sadece iletişim mezunlarını değil, hemen hemen her alan ve bölümlerden KPSS puanları tuttuğu taktirde alınacak.
 TRT iş başvurularında yapılacak alımlarda %70 diğer ve  %30 ise iletişim alanlarını kapsayacak biçimde yapılacak. TRT işçi alımları başvuru formu doldurmak için http://www.trt.net.tr/Kurumsal/ElemanAlimi.aspx adresini ziyaret edin.


EmoticonEmoticon