Türk Telekom Personel Alımı 2013 Telekom iş Başvurusu

2013 Türk telekom eleman alımları, Türkiye'de son yıllarda bir çok firm tarafından sunulan iş imkanları arasında özel sektör kurumların da eleman alımları için ilan vermeye devam ediyor. ADLS, VDS internet hizmetleri yanı sıra sabit telefon, mobil telefon, hizmetleri sunan ttnet personel alımları yapacağını duyurdu. Müşterilerine daha iyi şartlarda hızlı hizmet vermeyi hedefleyen ve dünyanın en büyük 13′üncü sabit telefon alt yapısına sahip olan "Türk Telekominikasyon A.Ş". bünyesinde bir çok alanda çalıştırmak üzere eleman alımlarına saha oluşturuyor.
Hızla genişleyen servis ağına destek sağlamak amacıyla Türk Telekom personel alımı iş ilanlarını kariyer net ve kurumsal internet sitesinin insan kaynakları üzerinden bilgiozetim.com yayınlamaktadır. Telekom bünyesinde yönetici adayı, uzman yardımcısı, çağrı merkezi, müşteri temsilcisi ve tekniker bir çok farklı alanda inanı bulunuyor.
Türk telekom personel işçi alımı online iş başvuru formu doldurmak için http://www.turktelekom.com.tr/tt/portal/TTHakkinda/Iletisim sayfasını ziyaret edebilirsiniz.


EmoticonEmoticon