Türk Telekom Telefon Kapatma iptal Dilekçesi Örneği indir

Türk Telekomun iptal dilekçeleri şu suralar ihtiyaç oldu. Hiç kullanmadığınız bir telefon hattı yüzünden, ve daha önce de bedeli ne ise ödemiş olduğunuz bir hizmet için her ay sabit ücret alınması durumu gerçekten can sıkıcı...
İnsanların resmen enayi yerine konulması, neymiş sabit ücret neymiş hizmet bedeli.. Her taraftan yolma derdindeler milleti.. Herneyse yazımızda Türk Telekom Telefon iptal dilekçesi örneği nasıl yazılır? sizler için sizlere sunmak istedik. Umuyoruz ki birilerinin bu bedava haraçtan kurtulmasına vesile olabiliriz.

Türk Telekomun bedava aldığı aylık 11 tl sabit ücret bedelinden urtulmak için bir dilekçe hazırlamak ve şahsen Telekom merkez şubesine başvurmaktır. TTnet Kapatma dilekçesi örneği yazımızda mevcut.

Telekoma Sabit letefonu kapatmak için dilekçe nasıl yazılır?
Boş bir A4 kağıdına altı kısımdaki örnekte bulunacak şekilde başlık atınız ve boş yerleri size ait olan bilgilere göre doldurunuz.

TÜRK TELEKOM İL MÜDÜRLÜĞÜNE

Türk Telekom …………………. il Müdürlüğüne bağlı ………………………………… numaralı sabit telefon abonesiyim.Bu nolu oboneliğimi artık kullanmak istemiyorum ve bu telefon hattımın kapatılmasını istemekteyim. Gerekli işlemlerin yapılmasını arz ederim.
Tarih
Ad/Soyad
İmza

A D R E S :

Telekomun verdiği hizmet ve aldığı haksız ücretle ilgili düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz.


EmoticonEmoticon