2015 Youtube Neden Açılmıyor Youtube Giremiyorum Çözümü

Youtube açılma sorunu 2015 youtube neden açılmıyor hatası. 2016 Youtube com girilmiyor. neden youtube giremiyorum yasaklandı mı? bu aralar yine açılma sorunu çıkarmaya başladı. youtube açılmıyor sorunu haziran, temmuz, ağustos, eylül, ekim, kasım, aralık ve 2014 tarihlerinde de devam edecek gibi. Dünya genelinde adı duyulmuş en büyük video paylaşım sitelerinden biri, hatta birincisi olan, youtube giriş sorunları sorular soran kullanıcılara yadırmcı olmak istedik.

Değerli arkadaşlar eğer sizde youtube.com niye açılmıyor girilmiyor sorusuna yanıt arıyorsanız bunun bir çok nedeni var yazımızın devamında yapmanız gerekenleri maddeler hailinde sizlere aktaracağız.

1. Bilgisayarınızda internet bağlantınızı yavaşlatan bir virüs olabilir. Sağlam bir virüs programı indirip temizleyin (eset, avg, panda) gibi
2. DNS ayarlarınızı yanlış yapılandırmış olabilirsiniz.
2016 HIZLI DNS İP ADRESLERİ sayfamızı ziyaret edip işinize yarayacak olanı seçiniz.
3. Genel biri güncelleme sorunu olabilir: Bilgisayarınızdaki hiç bir ayarı değiştirmeyin sadece bekleyin kendişiğinden düzelecektir. youtube.com açılmıyor sorunu ile karşılaşan, çözüm bulamayanlar yorum atsın.

1 yorum so far

DNS VE FLAŞPLAYER DEĞİŞTŞRDİM AMA SORUN DEVAM EDİYOR YOUTUBE HALA AÇILMIYOR


EmoticonEmoticon