Zayn Malik Hayatı Vikipedi Zayn Malik Kaç Yaşında Nereli?


One Direction Zayn Jawaad Malik Kimdir? Zayn Malik hayatı hakkında herşey yazımızda mevcuttur.
Biyografi Çocukluğu ve okul yaşamı
Zayn Malik doğum tarihi 12 Ocak 1993 yılıdır. Doğum yeri İngiltere, Bradford şehri'dir.  Şu an 20 yaşındaki 1.78 cm boyundaki Zayn Malik Oğlak burcu olan kahver rengi gözlü, siyah saçlı 70 kilo ağırlığındaki yakışıklı genç gözlerini İngiltere'de St. Luke's Hastanesi'nde dünyaya açmıştır. Aslen arap olan Zayn'ın Annesinin adı Tricia Malik, babasının adı Yasir Malikdir ve Zayn Malik'in üç kardeşi vardır.
Çocukluğu yine İngiltere'de East Bowling bölgesinde geçmiştir. Eğitim hayatına da aynı kentte East Bowling'deki Lower Fields İlkokulu'nda başlamış daha sonra Tong Lisesi'nde devam etmiştir.
Sesi güzel olan ve küçük yaşlardan itibaren müziğe merakı olan bir çocuk olduğu için bu alana yönelmiştir. Bilgiozetim.com Ve hayatının dönüm noktası olan İngiltere'nin en büyük Müzik, ses yarışmalarından biri olan "The X Factor" yarışmasına katılarak deyim yerindeyse hayatınıt amamen değiştiren "One Direction" grubunun ilk adımlarını atmıştır.
2010 yılında katıldığı X-Factor yarışmasında seöelere katılan ve kendisi gibi aynı yarışmaya katılan Harry Styles, Louis Tomlinson Liam Payne ve Niall Horan gibi güçlü rakipleri olan Zayn Malik yarışmayı kaybetmiştir. Daha sonra ise yarışmada konuk jüri üyesi olarak bulunan, Nicole Scherzinger'in tavsiyesi ile bir grup kurarak "Erkekler" kategörisinden "Gruplar" kategorise geçmişler ve yarışmayı üçüncü olarak tamamladılar.
Sonrasında ise, yakışıklı 3 genç, tarzları ve şarkıları ile dünya genelinde tüm kızların hayran oldukları başarılı bir grup haline gelmişlerdir.  Zayn Malik grubu  One Direction ile birlikte 5 single ve 2 stüdyo albümü yapmıştır.
Hayatında en merak edilen sorulardan biri ise Yakışıklı şarkıcı 1 D Zayn Malik Sevgilisi kim? sorusu.. Son olarak Perrie Edwards ile birlikte olan ve ayrındı dedi koduları çıkan çiftin son durumu ve yeni sevgilisi kim bilmiyoruz.. Zayn Malik resmi twitter ve facebook hesapları da yoğun bir takipçiye sahiptir.


EmoticonEmoticon