12 Temmuz 2013 SBS Sonuçları Ne Zaman Saat Kaçta Açıklanacak?

Bu yıl binlerce gencin stresini üzerinden attığı SBS sınavında gelinen son nokta ise 2013 SBS sınav sonuçlarının açıklanma tarihi. Binlerce adayın hayatında dönüm noktası olan 2013 SBS sonuçları saat kaçta açıklanacak? 

Çeşitli haber sitelerinde ve resmi MEB, Milli Eğitim Bakanlığı başvuru kılavuzunda da yer verişlmiş olan Ortaöğretim Kurumlarına Geçiş Sistemi için yeni belirleyicie tken olan Seviye Belirleme Sınavı bu yıl itibarı ile son kez düzenlenecek.

Bilindiği bu yıl ki son Seviye Belirleme Sınavı 8 Haziran 2013 tarihinde yapılmıştı. Jet hızla sonuçların açıklanacanının duyurulmasının üzerinden 1 aydan fazla süre geçmesine rağmen hala bir bilgi verilmiş değil Kazanılan SBS puanı ile liseler için tercih yapmaya hazırlanan öğrenciler 2013-2014 eğitim öğretim yılı hazırlıkları için beklediği SBS Sınavının sonuçların 12 Temmuz'da açıklanacak. 2013-2014 Eğitim Öğretim yılı 9 Eylü 2013 tarihinde de başlayacak. Sbs sonuçlarının açıklanması ile ilgili saat  olarak herhangi bir duyuru yapıldığı taktirde sizlerle paylaşacağız.


EmoticonEmoticon