2012 2013 Küresel ve Uluslararası İlişkiler Başarı Sırası Taban Puanları

2013 Küresel ve Uluslararası İlişkiler Bölümü Taban Puanları taban puanları kaç? Küresel ve Uluslararası İlişkiler Bölümü Taban Puanları başarı sırası ve Küresel ve Uluslararası İlişkiler Bölümü başarı sırası puanlama sistemi hakkında detayları sizlere aktarmak için bu yazımızı hazırladık. Eğitimine devam etme kararı alan ve Üniversite tercihlerinde kariyer olarak Küresel ve Uluslararası İlişkiler Bölümü Taban Puanları tercihini yapan öğrenci adayları Küresel ve Uluslararası İlişkiler Bölümü başarı sıralaması ve taban puanları ile ilgili düşüncelerini de bizlere aktarabilirler. Başarı sıralaması Taban ve Tavan Puanları 2013 YGS LYS'ye girecek adayların bu puanları göz önünde bulundurması gerekiyor. Her eğitim döneminde öğrenci alım popüleritesi veya puan kaybı gibi faktörlerle bölümlerin puanlarında düşüş veya artış gibi oynamalar olmaktadır. Küresel ve Uluslararası İlişkiler Bölümü Taban Puanları başarısı sırası ve Küresel ve Uluslararası İlişkiler Bölümü Taban puanları aynı orantıda yapılan sınavın zorluk derecesinde şekillenmektedir. Bilgiozetim.com Bu nedenden dolayı da öğrenciler geçiş dönemlerinde belirtilen taban puanları ve başarı sıralaması konusunda ortalama kaç puana ihtiyacınız olduğunu hesaplayabilirsiniz. Tüm adaylara başarılar dileriz.
Küresel ve Uluslararası İlişkiler Bölümü Başarı Sırası Taban Puanları

Bölüm Üniversite Başarı Sırası Puan Türü Taban Puanı
Küresel ve Uluslararası İlişkiler (UOLP-SUNY Binghamton) Bilkent Üniversitesi (Ankara) TM-2
Küresel ve Uluslararası İlişkiler (UOLP-SUNY Binghamton) Orta Doğu Teknik Üniversitesi (Ankara) 181.000 TM-2 334,109
Küresel ve Uluslararası İlişkiler (UOLP-SUNY Binghamton) (%50 Burslu) Bilkent Üniversitesi (Ankara) TM-2
Küresel ve Uluslararası İlişkiler (UOLP-SUNY Binghamton) (%50 Burslu) Orta Doğu Teknik Üniversitesi (Ankara) 26.000 TM-2 440,455

Küresel ve Uluslararası İlişkiler Bölümü başarı sıralaması 2011 2012 ve Küresel ve Uluslararası İlişkiler Bölümü Taban Puanları taban puanları 2011 2012 hakkında FİKİRLERİNİZİ SORUNLARINIZI ve YORUM bölümünden paylaşın.


EmoticonEmoticon