2013 Pink Floyd Türkiye İstanbul Konseri Tarihleri Bilet Fiyatları Satışları

Dünyanın efsane müzik gruplarından biri olan Pink Floyd Türkiye'ye geliyor. Dünyanın her ülkesinde olduğu gibi ülkemizde de binlerce hayranı olan Pink Floyd dünya turnesi kapsamında yurdumuzda da konser verecek.

Yazımızın devamında 2013 Pink Floyd İstanbul Konseri nerede ne zaman? sorularının yanıtını ayrıntılı olarak sizlere sunacağız. Grubun kurucu üyesi olan Roger Waters'ın “The Wall”  adını taşıyan Turnesinin İstanbul  Biletleri Satışa sunuldu.

Bilet satışları için hayranlara özel Resmi Turne Programı, Turne Posteri, Özel Tasarım konser t-shirt’ü,
İsme basılacak turne pass card’ı bulunacak bir de özel The Wall Merchandise hediye paketi sunulacak.

Garanti Bankası Ana sponsorluğu’nda BKM ve GNL organizasyon destekleri ile İstanbul halkıyla buluşacak olan efsane rock grubu Pink Floyd’un kurucusu Roger Waters  “The Wall” turnesine gitmek isteyen herkes 4 Ağustos 2013 tarihinde ITU Arena’da olmakarı gerekmektedir.

Bundan tam 7 yıl önce 2006 yılında ‘The Dark Side Of the Moon’ adlı turnesiyle İstanbul’a gelen ve  17 bin kişiye muhteşem bir müzik ziyafeti sunmuştu.

“The Wall” Turnesi ve Konseri yurtdışından Gürcistan, İngiltere, Amerika, İran, Belarus, Kanada, Birleşik Arap Emirlikleri, Arjantin, Brezilya, Mısır, Kuveyt, Lübnan, Hollanda, Rusya gibi ülkelerde bilet satışı yaptı.
Pink Floyd 2013 konseri Avrupa konserleri Temmuz ayında  Belçika’da start verecek 25 konser noktası bulunan Roger Waters, Yunanistan’dan sonra 4 Ağustos 2013'te İstanbul’a gelecek. Pink Floyd The Wall turnesi Eylül ayında Fransa’da son bulacak. Pink Floyd Türkiye Konseri ayrıntıları için biletix.com/etkinlik/PLRGR/ISTANBUL/tr sayfasını ziyaret edin.


EmoticonEmoticon