Darıca Hayvanat Bahçesine Nasıl Gidilir? Harita ile Yol Tarifi 2014

2013 İzmit Gebze Derince Darıca Hayvanat Bahçesine Nasıl Giderim? Türkiye'deki en büyük hayvan barınakları arasında bulunan ve onlarca çeşit canlının ziyaret edilip tanınmasını sağlayan Boğaziçi hayvanat bahçesine gitmek istyenlere edindiğimiz bilgiler dahilinde yardımcı olmak istedik. Bir çok insanın hayatı boyunca görmediği Aslanlar, Kartallar, Kaplanlar, Flamingolar, Renkli Papağanlar, Ayılar, Filler, Pandalar, Çitalar, Tilkiler, Kaplanlar, Yunuslar ve daha bir çok hayvanın hayatı hakkında bilgiler edinebileceğiniz ve çok uygun rakamlarlar gün boyu ziyaret edebileceğiniz İzmit Hayvanat Bahçesinin adresi ve telefonları gibi bilgiler.

Boğaziçi Hayvanat Bahçesi Adres Bilgileri ve İletişim Formu

Faruk Yalçın Hayvanat Bahçesi ve Botanik Parkı Turizm Eğitim İnşaat ve Ticaret A.Ş.
Tuzla Caddesi Numara: 15 – 41870 Darıca
Telefon: 0212 265 99 65
Resmi Web Site: farukyalcinzoo.com

Dilerseniz çeşitli indirim kampanyaları sunulan aile tarifeleri, asker indirimleri, çocuk ve yaşlılar için belirlenen fiyat tarifeleri hakkında detayları inceleyip bütçenize uygun olup olmadığını öğrenmek için buradan 2013 Darıca Hayvanat Bahçesi Giriş Ücretleri sayfasını ziyaret ederek öğrenebilirsiniz.

Toplu Taşıma Araçları, Tren Otobüs ile gelenler

İstanbul Yönünden gelenler için hatırlatalım Gebze-Haydarpaşa tren hattı yenileme dolayısı ile hizmet verememektedir.
1- TREN İLE: Haydarpaşa-Gebze banliyö trenine ile Osmangazi istasyonunda geleceksiniz. 501 no’lu, Darıca dolmuşlara binerek parka 3 dakikalık mesafeli yan yolda ineceksiniz.
2- DOLMUŞ İLE: İstanbuldan Harem-Gebze minibüslerine binerek Çayıroğlu McDonald’s önünde inin ve üst kısımda bahsettiğimiz Darıca’ya giden 501 no’lu minibüslere geçin. Aynı adreste inin.
Sakarya Kocaeli Yönünden Gelenler
1- OTOBÜS İLE: İzmit-Gebze hattında çalışan giden “yeni” otobüslerine binin ve Derince hayvanat bahçesinin tam önünde inin.

Kendi Aracı ile gelenler 

1- TEM YOLU İLE- Şekerpınar gişe çıkışında Bayramoğlu tabelalarına ulaşın, Mc Donalds'un hemen arkasından Bayramoğlu yoluna girin Yol sonunda karşınıza çıkan bir kavşağa ulaşacaksınız. Sol tarafa geçerek Hayvanat Bahçesini gösteren tabelalar izleyin 100 metre sonra sağ tarafta parka ulaşabilirsiniz
2- E-5 YOLU İLE: Gebze, Çayırova`yı geçtikten sonra Darıca sapağına geldiğinizde sağa girin yine üst kısımda tarif ettiğimiz gibi Mc Donalds arkasından Bayramoğlu yoluna geçin yolun devamında karşınıza çıkan kavşak tabelalarında sol yönü gösteren Hayvanat Bahçesi tabelasını izleyin.
Darıca Hayvanat Bahçesi Harta ile Yol Tarifi (Google Map)


EmoticonEmoticon