Adana Koza TV Frekansı 2013 Yeni Güncel Adana Koza TV Uydu Şifreleri

Adana Koza TVcanlı izlemek isteyenler yeni güncel frekansları uydu kodları, şifrelerini yazımızdan takip edebilirler. Türkiye'nin sevilen ve büyük ilgiyle takip edilen televizyon kanallarından biri olan Adana Koza TVcanlı yayın hizmetlerini internet üzerinden online olarak a sunmaktadır. Bu yazımızda 2013 Adana Koza TVyeni uydu frekansları Türksat 1C/2A/3A at 42.0°E üzerinden yayın yapan Adana Koza TVfrekansı hakkında bilgi sunmaya çalışacağız.

İlerleyen yazılarımızda Adana Koza TVgünlük yayın akışı ve haftalık yayın akışı bilgilerini de sunacağız. Ayrıca Adana Koza TVdizileri hangi günlerde yayınlanıyor. En sevilen yeni Adana Koza TVyarışma ve Adana Koza TVeğlence programları ile birlikte Adana Koza TVanahaber bülteni yayın saatleri günleri tarihleri gibi detayları da sizlere aktaracağız.

Dilerseniz Bilgiozetim.com TV Dünyası kategorimizi ziyaret ederek popüler dizilerin oynucu kadrosu ve Biyografi bölümümüzden de sevilen oyuncuların hayatları hakkında vikipedi blgilerine ulaşabilirsiniz.

Türksat 2013 2014 Adana Koza TVUydu Frekansları Yeni Güncel
Frekans    Polarizasyon    Kapsama    SR    FEC    V-PID    A-PID    Uydu
12729         H - Yatay    Batı             30000    5/6    215    216    Türksat 3A


EmoticonEmoticon