Aileler Yarışıyor Başvuru Formu Doldur TRT 1 Ufuk Özkan 2013

Ülkemizde yayın hizmeti sunan özel kanalların yanı sıra devlet kanalları arasında ilk sırada bulunan TRT 1 yeni yayın döneminde bilgi ve kültür ağırlıklı yarışmalarına bir yenisini daha ekledi. Daha önceki donemlerde de yayınlanan Aileler Yarışıyor programı katılım formu doldurmak isteyenler yazımızın devamında ki resmi adres linki aracılıyla Aileler yarılıyora katılabilirler.

TRT1 ekranları üzerinde büyük bir izleyici kitlesine hitap eden bir çok yarışma programı arasında uzun zamandır takip edilen Aileler Yarışıyor bilgi ve kültür birikimine güvenen tüm ailelere hitap ediyor. Eğer sizlerde bu yarışmaya yatılarak Bilgiozetim.com kendimizi ispatlamak istiyoruz diyorsanız bu keyifli dakikaları yaşamak için hemen katılmayı deneyebilirsiniz.

Daha önce başarılı sanatçı Erol Evgin sunumu ile izlediğimiz en popüler cevap sloganlı yarışma programının 2013 yılı yeni formatı ise Geniş Aile dizisinden Cevahir rolü ile tanıdığımız Ufuk Özkan tarafından yapılıyor. TRT1 Aileler Yarışıyor yarışma programına katılmak için BURAYI ziyaret etmeniz yeterli.


EmoticonEmoticon