Bursa Teknik Üniversitesi Başarı Sırası Taban Puanları 2012 2013

2013 2014 Bursa Teknik Üniversitesi Bölümleri Taban Puanları taban puanları kaç? Bursa Teknik Üniversitesi Bölümleri Taban Puanları başarı sırası ve Bursa Teknik Üniversitesi Bölümleri başarı sırası puanlama sistemi hakkında detayları sizlere aktarmak için bu yazımızı hazırladık. Eğitimine devam etme kararı alan ve Üniversite tercihlerinde kariyer olarak Bursa Teknik Üniversitesi Bölümleri Taban Puanları tercihini yapan öğrenci adayları Bursa Teknik Üniversitesi Bölümleri başarı sıralaması ve taban puanları ile ilgili düşüncelerini de bizlere aktarabilirler. Başarı sıralaması Taban ve Tavan Puanları 2013 YGS LYS'ye girecek adayların bu puanları göz önünde bulundurması gerekiyor.
Her eğitim döneminde öğrenci alım popüleritesi veya puan kaybı gibi faktörlerle bölümlerin puanlarında düşüş veya artış gibi oynamalar olmaktadır. Bursa Teknik Üniversitesi Bölümleri Taban Puanları başarısı sırası ve Bursa Teknik Üniversitesi Bölümleri Taban puanları aynı orantıda yapılan sınavın zorluk derecesinde şekillenmektedir. Bilgiozetim.com Bu nedenden dolayı da öğrenciler geçiş dönemlerinde belirtilen taban puanları ve başarı sıralaması konusunda ortalama kaç puana ihtiyacınız olduğunu hesaplayabilirsiniz. Tüm adaylara başarılar dileriz.  
Bursa Teknik Üniversitesi Bölümleri Başarı Sırası Taban Puanları
Bölüm Başarı Sırası Puan Türü Taban Puanı
Kimya 228.000 MF-2 263,161
Makine Mühendisliği 52.800 MF-4 425,363

Bozok Üniversitesi Bölümleri başarı sıralaması 2011 2012 ve Bursa Teknik Üniversitesi Bölümleri Taban Puanları taban puanları 2011 2012 hakkında FİKİRLERİNİZİ SORUNLARINIZI ve YORUM bölümünden paylaşın.


EmoticonEmoticon