90lar Doksanlar Nilüfer İnkar Etme Şarkısı Sözleri Dinle Video izle

Doksanlar dizisinde çalan Nilüfer şarkısı İnkar Etme parçası büyük ilgi gördü. 80 ve 90lı yıllarda yıldızı en parlak isimlerden biri olan şarkıcı Nilüfer bir çok çalışmasını başarılı yorumcu ve müzisyen Kayahan ile yapmıştı.
Bu yazımızda 90'lar dizisi 10 Temmuz 2013 çarşamba günü yayınlanan son yeni bölümünde çalan Nilüfer’in İnkar Etme şarkısı sözlerini ve videosunu sizlerle paylaşmak istedik.

90lar da Çalan Şarkı İnkar Etme Nilüfer Şarkısı Sözleri
Aklım hiç almıyor nedense, Her şeyi bir anda silmeni, Yaşanan onca şeyden sonra, Öfkeli insafsız sözleri. Diyorsun ki: göz yasların faydasız. Seni zaten hiç sevmedim ki, İnkar etme yalvarırım sende sevdin beni bir zamanlar. Git diyorsun nasıl giderim umutlarım ne olacak. Acılarım göz yaslarım hesabimi kim soracak. Bilgiozetim Ardıma bakmadan gitmek zor. Alışmak zor şeydir nedense,Yasamak ya da ölmek aynı,Yalnızlık o ayrı işkence, Diyorsun ki: göz yasların faydasız. Seni zaten hiç sevmedim ki. İnkar etme yalvarırım sende sevdin beni bir zamanlar. Git diyorsun nasıl giderim umutlarım ne olacak. Acılarım göz yaslarım hesabimi kim soracak.

1 yorum so far

Ben erzurumdan secil sarki ve dızi çok guzel


EmoticonEmoticon