Erkekleri Etkileme Yöntemleri Erkekler Nelerden Hoşlanır?

2013 Bir çocuktan çok hoşlanıyorum ama nasıl ayarlayabilirim ne yapmam gerekli bilmiyorum diyorsan sana 25 altın kural sunuyoruz. Bu kuralları uygun bir kızsan zaten rüyasın.

0- Temiz ol: İlk kural diş bakımı, tırnak araları, yüzdeki lekeler, yağlı yapışkan bir çilt ve terk kokusu erkekleri tiskindirecek sorunlar, ilk buluşmada terk edilirsin söylemesi..
1- Espri yap: Zekanı kullan onu hem güldürecek hemde düşündürecek esriler yap.
2- Doğal ol Abartılı Makyajdan uzak dur : Makyajsız bir yüz pahalı kıyafetler ve sahte gülüşle sadece sahte sevgililer için işe yarar.. Tıpkı ünlülerin yaptığı gibi günü birlik ilişkilerde olduğu gibi.
3- Cool ol: Yani her defasında kendini kontrol etmeyi başarmalısın. Heyecanını yatıştıracak saçmalamanı engelleyecek bir çay iç.
4- Vücut kremi kullan: Dokunulduğunda bir kadın olduğunu hissettirecek, onu heyecanlandıracak pırıltılı bir tene sahip olman önemli..
6- Rahat kıyafetler giy: Dekolte ve Mini etek giymek seni satın alınacak ucuz bir ürün haline getirir. Onu sadece tahrik eder, fiyatını arttırır ama değerini düşürür.!
8- Seksi görünmeye çalışma: Bu seni sadece itici yapar ucuz amerikan filmlerinde 2 dakika rol alarak kendini mükemmel sanan zavallılar gibi görünmenie sebep olur..
10- Mat ruj yerine lip-gloss kullan: Koyu mat rujlar beğenilse de bir daveti için şeftali tonları tercih et.
11- Hafif ve keskin parfüm kullan: Ağır ve abartılı parfüm kokuları hacı misi etkisi oluşturur. Bu da o genç yakışıklıyı tiskindirir ve senden uzaklaşmasına neden olur.
 12- Konuşurken gözlerine bak: Kızların en büyük silahlarından biri bakışlarıdır. Emin ol o da büyülenip dudakların ve gözlerinin etrafında dolanacak.
13- Gizemli takıl: Gevezelikten uzak dur, bilgiozetim.com zeki olduğunu hissettir. Keşvedilmek ve çözülmek için heveslenilecek bir bulmaca olmaya çalış.
14- Dinle: O konuşunca, söylediklerini ciddiye aldığını göstermek için başka şeylerle ilgilenmeyi ve şarkı söylemeyi bırak Ona söylediklerinin senin için kadar önemli olduğunu hissettir.
15- Fazla esprili ya da melankolik olma: Bunalım takılırsan ya da salak gibi her defasında espri yapacam diye zıplarsan "bayan amerika" konumuna girersin. :D
16- Kendine her zaman güven: Erkekler, ayakları üzerinde duran kızlara bayılır. Ama dikkatli ol, kendini bişey sanıp, Mustafa Kemal'in eski karısı gibi her işine karışırsan kendini kapının önüne konulursun.
17- İltifat et ama abartma: Samimi olarak onda beğendiklerini sözlü dile getir. Abartırsan övgülerin, basitleşir ve samimi olmadığını düşünebilir.
18- Maça gitmeyi teklif et: Bir erkeği etkilemenin altın anahlarlarından biri, ama eğer pişman olursan ve bunu hissederse bu can can sıkıntısı onu seni gördüğünde 6 ay boyunca uyuz etmeye yeter.
19- El ve Tırnak bakımı: Erkeklerin kızların ellerine çok dikkat ederler, gözlerini dudakların beğenmese ellerinin güzelliği ve bakımı onu sana bağlı tutmaya yeter. Ama boyalı uzun ve abartılı  tırnaklar onun ezilmesine, senden uzaklaşmasına neden olur.
20-Hesabı paylaşmayı teklif et: Onu yolmaya çalıştığını değil onunla hayat ortağı olmak istediğini göster.
21- Onu okul çıkışı çay içmeye davet et: Ucuz ve keyifli anlar onu sana daha da bağlar, işte bu da benden biri demesini sağlar.
22- Başarısız olduğu ders için ona yardım et: İlişkide karşılıklı menfaatler önemlidir. Onu ezmeden, eksiklerini tamamlaman onu etkilemen için mükemmel bir fırsat.
23- İlgini belli et, ama abartma: Sahiplen, onun sana ait olduğunu ve değerli olduğunu hissettir.
24- Tutarlı ol: Çok konuşarak saçmalama, bir dediği diğerini tutmayan insanlar terk edilmeye mahkümdür.
25- Tutumlu ol: Biryerde bişeyler atıştırmaya gittiyseniz, yiyemeyeceğin ya da içemeyeceğin kadar fazla menü alıp, sonra da 1 ısırık atıp bırakma. Senin hakkında tutumsuz bir ailenin terbiyesiz ve şımarık kızı olduğunu düşünmesine sebep olur. 
NOT: .Bütün bu çaban atletinin üzerinde yemek listesi bulunan bir kamyon şoförünü etkilemek içinse sayfayı terket :)


EmoticonEmoticon