Facebook 101 Okey Plus Sınırsız Chip Para Hilesi 2013 (Fidder2)

Son zamanların en tercih edilen Facebook oyunlarından bir ise Türk halkının yıllardır bıkmadan oyunadığı kahve kültürünün bilgisayar ve internet ortamına taşınmış halini yansıdan 101 okey ve okey plus oyunu. Fakat bildiğiniz gibi Facebook'un en önemli gelir kaynakları arasında tabiki sizler için sunduğu saatlerce sizi oyalamayı sağlayan oyun hizmetleri var..

İşte bu oyunlar arasında bagımlılık haline gelen oyununda sınırsız paraya ihtiyaç duyarsınız. Bu sorunu çözmek ve Facebook okeyde hiç chip bitmesini istemiyorsanız internet üzerinde araştırarak Fidder2 adlı programı indirebilirsiniz.  Bu sayede hayalleriniz gerçek olacak ve Facebook 101 okey plusta sınırsız chip ile paranız hiç bitmeyecek.
Fidder2 101 Okey Plus Sonsuz Chip Para Hile Nasıl Yapılır?
1. Fiddler2 programını çalıştırın, daha sonra Facebook Okey Plus oyununa girin, oyuna girdikten sonra Paylaş ve 25 daha fazla kazan butonuna tıklıyoruz. Bilgiozetim.com Hemen ardından hiç biryere tıklamadan Fiddler2 programına geçin ”sendchipsonwall.php” sayfasını göreceksiniz. O linke bir kere tıklayın. Ardından tekrar Fiddler2 programının sol üst köşesinde bulunan ”Reissue” butona klavyedeki Shift tuşu basılı şekilde tıklıyorsunuz. Açılan ekrana istediğini rakamı girin ve ok tuşuna basın. Facebook okey oyun sayfasını yenilediğinizde chip paranızın arttığını göreceksiniz.

2 yorum

dediğin yerle bunlar yok mlesef yardımcı olursanız makbule geçer

zaten yalan inanma fesbuk onlardandaha akıllı.her türlü tedbırını almıştır.


EmoticonEmoticon