Facebook Sayfa Beğeni Hilesi 2013 Facede Arkadaş Abone Kasma

Facebook kullanıcılarının en çok uğraştığı heveslerden biri de açtıkları sayfanını popüleritesini arttırma. facebook abone çoğaltma hilesi video anlatım yazımıza eklendi. Bildiğiniz gibi bundan önceki yıllarda facebookta paylaşım yapmak çok popüler bir akımdı. Tabi bu durum eski sayfa sahiplerinin hevesli facebook abonelerini doğal yollarla kazanmalarını sağladı.

Artık milyarlarca abone var, bununla birlikte 10 binlerce sahte hesap var ve bir o kadar da beğenilecek sayfa var. Yani artık insanlar sayfa beğenmekten bıkmış durumda. Dişinizi sıkım elinizden geleni yaparsanız sizlerinde facebook sayfanızı kısa süre içerisinde binlerce insan beğenebilir.

Bu yazımızda facede sayfa beğeni abone kasma konusunda edindiğimiz bilgileri paylaşacağız. Yapanız gereken öncelikle addmefast.com/ sayfasına abone olmak. Mailinize gelen kayıt doğrulamayi onayladıktan sonra her beğeni size Size 50 Points verilecektir. facebook Likes kısmına girin, önünüze çıkacak olan Like seçeneklerini tıklayıp sayfaları beğenin. Ardından Add Site/Page facebook sayfanızı kaydedin. bu sayede sizlerinde sayfanızı beğenenler olacak.
Facede Sayfa beğendirme hilesi video Anlatım izle


EmoticonEmoticon