Facebookta Beğenileri Silme 2014 Facede Toplu Beğen Kaldırma İptali

Facebook kullanıcılarının en çok canını sıkan sorunlardan biri de şüphesiz beğenilen sayfaların ya da uygulamaların artmansı nedeniyle saçma sapan kalitesi düşük yada alakasız paylaşımların çoğalması. Facebookta toplu olarak beğenileri silmek isteyen takipçilerimize üzülerek söylemeliyiz ki beğenileri toplu halde iptal etmek mümkün değil Fakat yine de acemi olanlar için fesbukta begeniler nasıl kaldırılır sizlere aktaracağız.

Bu sorun sizin sadece facebook ortamında isteyerek beğendiğiniz sayfalar değil internet ortamında haber siteleri olsun, eğlence oyun sayfaları olsun mağazin şarkı müzik siteleri olsun her yerde karşınıza çıkan basit bir beğen tuşuna basmanız sonucunda da oluşabilir.
Uzun lafın kısası Bilgiozetim.com bir şekilde beğendiğiniz sayfaları iptal etmek istiyorsanız yapmanız gereken;
Facebook üzerinden kullanıcı adı ve şifrenizi girerek login olmak daha sonra zaman tünelinize yani facebook hesap sayfanıza girerek, profilinizde bulunan "hareket dökümü" düğmesine tıklayın ora da üye olduüunuzdan beri bu güne kadar yaptığınız her yorum, beğeni veya uyarı karşınıza çıkacak böylelikle rahatsız olduğunuz  profillere, fan sayfalarına, hayran sayfalarına, beğendiğiniz sayfalara girerek sol üst köşede bulunan “beni hayranlarından çıkar” veya “beğenmekten vazgeç”, “takip etmekyi bırak” linklerine tıklayarak sayfayı beğenmekten vazgeçebilirsiniz.

3 yorum

Sormak istediğim soru şu. Beğeni kaldırıldığında karşı tarafa bildirim gidiyormu ? Hani ayıp olmasın diye...

Sormak istediğim şey şu: Beğeniyi kaldırdığımızda karşı tarafa bildirim gidiyormu ? "beğenmekten vazgeçti" şeklinde... Ayıp olsun istemiyorum açıkçası

Pages detected.
DONE. Next Search 6 + 0 = 6


EmoticonEmoticon