Fatih Harbiye Oyuncuları Kadrosu Konusu Fragmanı Fox TV

Dizi sektörü denildiğinde akla ilk gelen televizyon kanallarından biri olan Fox TV yine yaptı yapacağını. Ve başarılı kadro ile yeni bir projeye imza attı. Fatih Harbiye dizisi oyuncuları gerçek isimleri ve resimleri de sizler için yazımıza eklendi.

Fox TV ekranlarında yayına girecek olan Fatih Harbiye dizisi ne zaman başlıyor? diyorsanız hemen aktaralım. Yeni sezonda, yaz tatilinin bitimiyle Eylül ayında FOX Türkiye televizyonu yayına başlıyor. Dizi projesi Koliba Film imzasını taşıyor.
Fatih Harbiye dizisinin konusu; Ünlü yazar Peyami Safa’nın ünlü eserinden biri olarak aşk ve tutkuyu işleyen Neriman, Şinasi, Macit, Gülter, Fahriye, Nezahat, Ferit, Faiz karakterlerinin canlandırıldığı bir eser olacak.  Fatih Harbiye dizisi başrol oyuncuları “Pis Yedili“ dizisinden Kadir Doğulu, Hayat Devam Ediyor, Bilgiozetim.com, Yaprak Dökümü, Canım Babam dizisinin güzel oyuncularından Neslihan Atagül olacak.

Fatih Harbiye Dizisi Oyuncu Kadrosu Gerçek İsimleri
Gökçe Akyıldız, Dilara Öztunç, Kahraman Sivri , Seda Türkmen, Fırat Topkorur, Özdemir Çiftçioğlu, Itır Esen,Yusuf Baymaz, Ebru Şam, Süeda Çil, Yunus Emre Yıldırımer, Özgürcan Çevik
Fatih Harbiye Filmi Orjinal Fragmanı izle


EmoticonEmoticon