Kayıp Oyuncuları Kadrosu Gerçek İsimleri Konusu Fragmanı Kanal D

2013 yılı yeni sezon dizileri için hazırlıklarını yapan özel televizyonlar yavaş yavaş projeleri ile ilgili tüyolaro izleyicileri ile paylaşıyor. TV Dünyası kategorimizi ziyaret ederek yeni çıkan diziler, yarışma ve güncel popüler tv haberleri hakkında bilgiler edinebilirsiniz. Yeni diziler konusunda Kanal D'de bir atılım yaptı ve  Eylül ayı itibarı ile "Kayıp" adlı dizisini yayına sokmaya hazırlanıyor.

Bizlerde bu konuda sizlere edindiğimiz detayları sunmak sitedik. İlerleyen zamanlarda netleştiğinde Kanal d Kayıp dizisi oyuncu kadrosu ve kayıp dizisi konusu nedir? ilk bölüm tanıtım fragmanı sorularının da yanıtlarını ayrıntılı olarak aktaracağız.

Kanal D ekranlarında izleyici ile buluşacak olan Kayıp dizisi başrol oyuncuları açıklandı. Bir çok dizi projesinde adını duyduğumuz başarılı oyuncular Mehmet rolünü canlandıracak olan Mete Horozoğlu ve
Özlem rolünü üstlenecek olan Aslı Enver olacak.

Diğer isimler ise şöyle; Menderes Samancılar, İlker Kaleli, Kürşat Alnıaçık, Ferit Kaya, Banu Fotocan Kaan Taşaner, Dolunay Soysert.  Proje Elif Usman Ergüden'ın kalemi ile hayat buluyor. 


EmoticonEmoticon