Kemal Hıdıroğlu Kimdir Vikipedi Kaç Yaşında Nereli Neden İntihar Etti?

Ülkemizin hatta dünyanın en başarılı pilotlarından biri ve gösterileri ile nefesleri kesen Türk Yıldızlar gurubunun başarılı isimlerinden biri olan pilot Yüzbaşı Kemal Hıdıroğlu hayatı hakkında bilgiler sunmaya çalışacağız. 

Kariyeri boyunca bir çok önemli projeye imzasını atan Kemal Hıdıroğlu intihar etti. Herkesi şaşkına çeviren olay dün Memleketi İzmir'in Güzelyalı beldesinde görevli olduğu Hava Eğitim Komutanlığı'nda meydana geldi. Habere göre Bilgiozetim.com. Pilot Yüzbaşı Kemal Hıdıroğlu, kendine ait olan beylik tabancası ile başına ateş ederek intihar etti. 
Askeri savcının incelemesi sonrasında otopsi için İzmir Adli Tıp Kurumu'na kaldırılan başarılı pilotun cenazesi ikindi vakti Balçova ilçesindeki Niyazi Uğur Camii'nde yapılan Canaze töreni sonrasında Narlıdere Yukarı Mezarlık'ta toprağa verildi. 
  Kemal Hıdırığlu Resimleri
 Kemal Hıdırığlu Biyografi

Doğum yeri: İzmir
Doğum Tarihi: 1973
Eğitimi: Üniversite
Yaşı: 41
Mesleği: Asker, Pilot
Kariyeri: 2005- 2011 yılları arasında Türk Yıldızları ekibinde görev alan ve bir çocuk sahibi Pilot Yüzbaşı Hıdıroğlu'nun, yaklaşık bir yıl önce eşinden ayrıldığı ve bu nedenle sıkıntılı günler yaşadığı öğrenildi.EmoticonEmoticon