Kızlar ve Anneleri Başvuru Formu Doldur 2013 ATV

Atv ekranlarında yepyeni bir yarışma programı daha izleyici ile buluşmaya hazırlanıyor. Son dönemlerde bütün kanalların dizi sektöründen çok yarışma programlarına yönelmesi dikkat çekti. Yazımızın devamında merak edilen Kızlar ve Anneleri başvuru formu hakkında yeni bilgiler sunmaya çalışacağız:

Kızlar ve Anneleri yarışmasını sunucusu kim diyorsanız hemen yanıtlayalım, genç, başarılı ve tecrübeli isim Ümit İbrahim Kantarcılar tarafından sunu yapılacak. ATV izleyicisinin gözdesi olacağını düşündüğümüz
Anneler ve Kızlar programınun formatı ise annenizle ekip oluyorsunuz ve birbirinizik eksiklerini tamamlayarak takım halinde finale kadar ilerlemeye çalışıyorsunuz. Ve sonunda birbirinden güzel hediyeler kazanıyorsunuz.

Sizlerde cesaret edip ben yaparım annemle çok iyi anlaşıyorum diyorsanız Buradan Kızlar ve Anneleri yarışması başvuru formu doldurabilirsiniz.

3 yorum

başvurucazda saolsun sayfa açılamıyo birtürlü !!!

Bişey Diyeceğim... Nereden Bileceğiz Bunun gerçek kayıt hesabı olduğunu Veeeee İnşallah annecim ile beni seçerler lütfennnnnnnn bizi seçin nolur

başvuru formu nerede ayrıca inşallah bizi seçerler yaa


EmoticonEmoticon