MEB 2013 PYBS Bursluluk Sınav Sonuçları Sorgula Öğren

2013 2014 PYBS sınavı sonuçları hakkında bilgi edinmek isteyen 5. 6. 7. 9. 10. 11. Sınıflar öğrencileri ayrıntılar yazımızın devamında sizlere sunuldu. 2013 Bursluluk sınav sonuçları ne zaman açıklanacak konusunuda sizlere aktaracağız.

2014 PYBS sonuçlarını öğrenmek için yapnamız gereken yazımızın devamında pybs bursluluk sınavı sonuçlarını sorgulayabileceğiniz linke tıklayarak TC kimlik numaranız aracılı ile sorgulama yapmaktır. Eğer site açılmıyor neden giremiyorum diyorsanız şu an bir çok aday sizler gibi aynı siteye yüklenmiş giriş yapmaya çalışıyor
olabilir. Bilgiozetim.com Bu aşırı yoğunluk nedeniyle de sisteme girişinizi ertelemeniz gerekebilir. Kısa aralıklarla sisteme girşi ve pybs Sınav sonuç sayfasına girmeyi tekrar deneyin.

Umuyoruz ki ihtiyaç duyduğunuz bu bursa ulaşmaya hak kazanabilirsiniz. Bir sonraki yazımızda Pybs 2013 bursluluk sınavını kazanmak için ne kadar puan almanız gerektiği bilgisi ile ilgili bir başlık daha paylaşacağız.
Buradan Milli eğitim Bakanlığı resmi web sitesinden pybs sınav duyurularını sorgulayabilirsiniz. http://www.meb.gov.tr/duyurular/duyuruayrinti.asp?ID=10375


EmoticonEmoticon