MedCezir Oyuncuları Kadrosu Konusu Gerçek İsimleri Fragmanı Star TV

2013 yılı yeni sezonda Star TV ekranlarında yepyeni bir dizi projesi izleyici ile buluşmaya hazırlanıyor. Genç ve kaliteli bir kadro ile yayına girecek olan dizisnin adı "Medcezir" Serenay Sarıkaya Çagatay Ulusoy yeni dizisi, yeni nesil için yabancı gelen bir isme sahip olduğu için ayrı bir merak konusu oldu.

Neden Med cezir? kısaca hemen  açıklayalım büyük ihtimalle Medcezir dizisinin konusu da tıpkı adı gibi bol inişli çıkışlı ve hareketli aşk ve hayatların hikayesini konu alacak. Yani gerçek doğa da Gelgit olayından esinlenerek  adlandırılan Med Cezir adı dizi için tercih edimiş. İleryeleyen zamanlarda Star TV ve yapımcılar tarafından yeni net açıklamar geldiği taktirde Medcezir dizisi oyuncu kadrosu kimler?  fragmanı ve hikayesi gibi detayları da sunacağız
Med Cezir dizisinin başrol oyuncuları, uyuşturucu nedeniyle bir süre zor anlar yaşayan Türkiye birincisi, Adını Feriha Koydum Emirin Yolu dizisi ile tanıdıığımız yakışıklı oyuncu ve manken Çağatay Ulusoy ve Fox TV ekranlarının izlenme rekorları kıran Lale Devri dizisinin başarılı ve güzel oyuncusu Serenay Sarıkaya olarak belirlendi.


EmoticonEmoticon