Mete Horozoğlu Kimdir? Vikipedi Boyu Kaç Yaşında Nereli Biyografi

Türkiye'de ismi en çok duyulan oyunculardan biri olan başarılı isim Mete Horozoğlu hayatı hakkında bilgileri edindiğimiz kadarı ile detaylı olarak sizlere aktaracağız. Daha önceki yazımızda sanatçının başından geçen talihsiz vurulma kazası ve son sağlık durumu konusunda bilgi vermiştik.

Özellikle hala oynamaya devam ettiği Kanal D projesi Öyle Bir Geçer Zaman ki dizisiyle adından söz ettiren Mete Horozoğlu sevgilisi kim var mı evlimi sorularının yanı sıra Mete Horozoğlu resmi facebook sayfası, twitter hesabı bilgileri de merak edilmekte.

Mete Horozoğlu Biyografi
Doğum yeri: Ankara
Doğum Tarihi: 11 Ekim 1975
Yaşı: 37 yaşında
Boyu: 180 cm üzeri
Kilosu: 70 kg civarı
Burcu:
Saç Rengi: Açık Kumral
Göz Rengi: Mavi
Eğitimi: Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü mezunu
Mesleği: Türk tiyatrocu, Sinema oyuncusu
Hobileri: İnternet, sehayat, kitap okumak, klasik müzik dinlemek, spor yapmak
Mete Horozoğlu Oynadığı Rol Aldığı Dizi Sinema Filmleri
Taş Mektep, Hititya: Madalyonun Sırrı, Açlığa Doymak, Son Durak, Öyle Bir Geçer Zaman ki, Vay Arkadaş, Kavşak, Bitmeyen Şarkı, Nefes: Vatan Sağolsun, Hesaplaşma, The Wackness (Seslendirme, Kalpsiz Adam, Eksik Etek, Bilgiozetim.com Arthur ile Minimoylar (Seslendirme),Yedi Günah, Yedi Tepe, Bir Metropol, Yanık Koza, Yalancı Karım, Hacivat Karagöz Neden Öldürüldü? , Dolunay , Şeytan Ayrıntıda Gizlidir, Taşı Sıksam Suyunu Çıkarırım , Kalp Gözü, Kampüsistan
Mete Horozoğlu Resimleri
 Burayı ziyaret ederek Mete Horozoğlu Son Sağlık Durumu nasıl? bilgilerine ulaşabilirsiniz. Kendisine acil şifalar diliyoruz.


EmoticonEmoticon