Mustafa Topaloğlu Deme Şarkısı Sözleri Dinle Video izle 2013 Yeni Albüm

Enternesan şarkıcı Mustafa Topaloğlu 2013 yeni albüm şarkıları dinleyici ile buluştu. Her albümde olduğu gibi değişik tarzı ve yorumu ile büyük ilgi yakalayan uzaylı sanatçı Survivor Ünlüler Gönüllüler yarışmasından sonra uzun süren bir inzivaya çekilmiş ve yorgunluk atmıştı.

Ben buradayım ve geri döndüm diyen Mustafa Topaloğlu Deme Deme adlı Rock tarzı şarkısının video klibini youtube üzerinden yayınladı. Yine haber kaynakları ve paylaşım sitelerinde liste başı olmayı başaran Mustafa Topaoğlu Deme şarkı sözlerini yazımızın devamında sizlere sunduk.

2013 Mustafa Topaloğlu Deme Şarkı Sözü
Gideceğin Yerleri Düşünüyorum Bir Üzüntü Biraz Acı Biraz Elem Diyorum Ki Gitme Be Ayrılığı Deme Be Deme, Deme Gidersen Ben Ölürüm Yanında Külün Olurum Nereye Gidersen Git Seni Bulurum Unutma Ki Seni Bulurum Deme, Ayrılığı Deme Böyle Bir Şey Söyleme Diyeceksen Ben Ölürüm Yanında Külün Olurum Ayrılığı Deme Deme Ayrılığı Deme Çok Aradım Bulamazsam Ben Ölürüm Diyeceksen, Ben Ölürüm Yanında Külün Olurum Deme Gidersen Ben Ölürüm Deme Bilgiozetim.com Yanında Külün Olurum Ayrılığı Deme Be Deme  Gitme Be Gidersen Ölürüm Yanında Külün Olurum Çok Aradım Bulamazsam Ben Ölürüm Diyeceksen Ben Ölürüm Yanında Külün Olurum Deme Gidersen Ben Ölürüm Yanında Külün Olurum Ayrılığı Deme Be Gitme Be..
Mustafa Topaloğlu Deme Orjinal Video Klip izle


EmoticonEmoticon