Pedofili Hastalığı Nedir? Sübyancılık Tanımı Cezası

Pedofili hastalığı tedavi yöntemi, halk dililinde sübyancılık adı verilen cinsel bir sapkınlık biçimidir. Pedofili nasıl bir hastalıktır? Dünya üzerinde bir çok hukuk ülkesinde büyün cezai yaptırımların bulunduğu bu durumun tıbbi tanımı ise Yetişkin insanların erkenlik dönemine yeni girmiş küçük çocuklara duydukları cinsel istek duygusudur. Kadınlar da az görülen ve büyük çoğunluğu erkek olan cocuğa cinsel eğilim hastalığıdır.

Bu durum Dünyaca ünlü Amerikalı Afro-Amerikan şarkıcı star Michael Jackson'ında başına gelmiş, çeşitli yayın organları aracılığı ile dünyaya duyurulmuş ve bu durum karşısında servet ödediği haberleri yazılmıştır. Doğruluk payı nedir? kendisi ve sözü geçen çocuklar bilir. O konuda yorum yapamıyoruz. haberin ayrıntıları ise şu şekilde.

Ünlü şarkıcı popun Efsane kıralı Michael Jackson 15 yıl boyunca taciz ettiği 24 çocuk için 67 Milyon TL para ödeyen pedofili hastası olduğu iddia ediliyor. Özgün Vikipedi Ansiklopedisi haberine göre; Google arama değerleri sonucunda yapılan açıklamada ülkemiz de İzmir, İstanbul, Adana, Trabzon, Adana gibi büyük şehirlerimizde dünya genelinde ilk sırada olduğu belirtlilmiştir. Suçluların %50'sinden fazlası akrabaları, tanıdıkları ya da aile dostları arasından çıkmaktadır.


EmoticonEmoticon