Salih Kuşu Bitti mi? Salih Kuşu Neden Kaldırıldı Niye Çıkmıyor?

Show TV'nin sevilen dizisi Salih Kuşu dizisi veda ediyor. Levent Ülgen, Yasemin Yalçın, Bülent Kayabaş, Nevra Serezli, Bekir Aksoy, Goncagül Sunar, Murat Eken, Ayçin İnci gibi başarılı oyuncuların bir araya geldiği Salih Kuşu dizisinde bir bölümde Galatasaray bayrağının çöpe atılması taraftar tarafından büyük tepki görmüştü..

Show TV kanalı ve yapımcı firmanın bu nedenle zarar gören ve izleyici kaybetmesi nedeniyle Salih Kuşu Dizisine final yaptırma kararı aldı. Yani Salih Kuşu bitti mi veya Salih Kuşu Dizisi niye çıkmıyor sorularına yanıt arıyorsanız malesef izleyici sayısının düşmesi bununla birlikte yetersiz reyting ve reklam gelirinin yetersiz kalması..

Eğer Salih Kuşu Dizisini seviyorsanız ve yayından kaldırılmasını yanlış buluyorsanız tepkinizi paylaşabilir yapımcı kuruluş ve yayıncı kanal Show TV'ye buradan düşüncelerinizi ve yorumlarınızı aktarabilirsiniz.

8 yorum

Ayni konulu birbirinin tekrari tanidik bildik asina dizilerin aksine masalimsi eglenceli gulumseten hos bir diziydi.Keske devam etseydi cunku oyuncu kadrosu o kadar harikaydi ki hicbir sey yapmasalar bile izletirdi kendini dizi.Yanlis zamanlama kurbani oldu yazik..

keske bitmesydi guzel diziydi...

türkiyede böyle dizilere izin vermiyorlar gülmek bu milletin hakkı inş başka kanalda devam ettirirler izlenmeye değer bir dizi

ZATEN TERBIYELI BIR DIZI OLDUMU TURKIYEDE HEMEN ONU KALDIRIRLAR.

Famil BABAYEV. Cok iyi bir dizi.Biteceyini gosterecek bir finalde yapmadi yani yeniden baslaya bilir. Kanal D-de cok ugurlu bir reytinq kaznir ve reklamdanda iyi gelir olur. Tahminim sehv cikmaz Insallah.

hakikaten korkunç diziler sürüyor,böyle güzel,çoluk,çocuk seyredebildiklerimiz nedense?bitiveriyor,bence doğruya güzele savaş açıldı,helr Nevra Serezli'ye çok ayıp oldu,eşinin acısını unutmak için oynuyordu....

Demin yorum yapan anneme katılıyorum,emeğe saygı kalmadı...

Çok güzel diziydi devam etse keske ya


EmoticonEmoticon