Show TV Bebek işi Oyuncuları Kadrosu Konusu Fragmanı

Show TV Bebek işi dizisi oyuncu kadrosu küçül mavi gözlü bebek kim adı ne merak konusu oldu. Özel televizyon kanallarının 2013 2014 yeni sezon dizileri hakkında yaptığı hızlı yarış devam ediyor. Fox TV, Kanal D, ATV, Star TV ve şimdi de Show TV yeni dizilerini izleyicilerine sundu.

Geçtiğimiz sezonda çeşitli ekonomik sıkıntılar yaşayan ve Acun Ilıcalı'nın kaliteli ve başarılı yarışma programları O Ses Türkiye, Yetenek Sizsiniz Türkiye, Survivor Ünlüler Gönüllüler Türkiye gibi kaliteli projeler için ödemek zorunda kaldığı astronomik rakamlar nedeniyle zor günle yaşamıştı sonrasında ise anlaşmaları fesh etmişlerdi. Bilgiozetim.com Kısa Süre önce duyurduğı Bebek işi dizisinin konusu ve Bebek işi dizisi oyuncu kadrosu gibi detayları da sizlere sünmak üzere araştırmalarımızı sürdürüyoruz.

Bebek İşi Dizisinin yapımcılığını Star TV'nin başarılı izlenme rekorları kıran İşler Güçler dizisinin de mimarı Limon Yapım imzasını taşıyor. Komedi tarzı Bebek işi dizisi başrıl oyuncuları arasında Nurgül Yeşilçay ve Timur Acar gibi başarılı isimler var.
Bebek İşi Dizi Fragmanı izle

1 yorum so far

berbat bir filim çok yapmacık hiç komik değil irnç yani


EmoticonEmoticon