Sigara Kafesi Takan İbrahim Yücel Kimdir? Nereli Kaç Yaşında Resimleri

Sigarayı bırakmak için başına tel takan koyan adam kimdir?  sigara içmemek için başına kaska beyzeyen kafes giyen adam İbrahim yücel  resimleri. Dünyanın en büyük başbelası bağımlılıklarından biri olan sigara alışkanlığından kurtulmak için başına demir bir kafes takan İbrahim Yücel son zamanların en çok konuşulan isimlerinden biri oldu.

26 yıldır sigara kullanan İbrahim Yücel bağımlısı olduğu sigara hastalığından kurtulmak için özel olarak telden yapılmış bir kafes kullanıyor. Sabah uyandığında erkende başına tel kaskı giyerek kilitleyen İbrahim Yücel daha sonra kafesin anahtarını kocasına bırakarak gidiyor.

Gün boyu bu kafesi kullanan ve işe de böyle giden İbrahim Yücel sigarayı her zaman bırakmak istediğini ve bir türlü bırakamadığını banasının da akçiğer kanserinden öldüğünü açıladı. "Her doğum günümde, çocuklarımın yaş gününde sigarayı bırakmayı diledim. Her seferinde bir kaç günde pes ettim. Ne yazık ki irademe sahip olamadım. Bunca zamandır sigara içtiğime pişmanım ama bir türlü de bırakamadım." diyen İbrahim Yücel 42 yaşında Kütahyalı evli ve 3 çocuk babası. Kendisini medeni cesaretinden dolayı tebrik ediyoruz.


EmoticonEmoticon