Survivor Hilmi Cem Doğukan SMS Sonuçları Oylama Oranları Kazananı Birinci Kim Oldu?

1 Temmuz 2013 Survivor 1.cisi kim oldu? Yarışmayı kim kazandı? Doğukan, Hilmi Cem oy sms oranları, Survivor Türkiye 2013 Ünlüler Gönüllüler yarışması dün geçe halkın oyları ile son buldu. Sürvivor Finalistleri Himicem ve Doğukan Manço halk oyları sonucunda tek kazananın olacağı sonuçlar dahilinde birincilik için yarıştı.

Survivor Gönüllüler takımından Hilmicem İntepe'nin ve Survivor Ünlüler takımından Doğukan Manço'nun kaldığı Survivor 2013 Kıbrıs Finali gecesinde sonuçlar nasıl çıktı?

Panama'daki 100'ü aşkın günü geride bırakarak Sörvayvır Kıbrıs adasında yapılan dev finalde Doğukan ile SMS Hilmi Cem yüzde 69'luk bir fark sonrasından Adanın ve yarışmanın birincisi olarak büyük ödülü almaya hak kazandı. Doğukan Manço ise yüzde 31'de kalarak birincilik ödülünü kaybetti.
Daha önceki yazımızda paylaştığımız başlıklar Doğukan Manço Kimdir? Survivor Survivor Birincisi Hilmi Cem Kimdir? adlı yazılarımızı ziyaret ederek kendileri hakkında ayrıntılı biyografi vikipedi bilgilerine ulaşabilirsiniz.
Survivor 2014 Başvuru Formu doldur şansını denen konumuz için  BURAYI ziyaret edin.


EmoticonEmoticon