Survivor Minik Kahramanlar 2014 Başvuru Formu Doldur Kayıt Ol

Omo ile Kirlenmek Güzeldir 2014 Sörvayvır minikler yarışması katılım şartları ve koşulları Tüm Dünya ve Türkiye genelinde uzun zamandır yayılanan Survivor Ünlüler Gönüllüler isimli zorlu hayatta kalma yarışması hala izlenme rekorları kırıyor. Bilgiozetim.com Sağlığına ve cesaretine güvenen her yaştan insanın katılabildiği Sörvayvır yarışmasına başvurular devam ediyor. Acunn.com ve Acunmedya.com siteleri üzerinde de tanıtımları yapılan Survivor Minik Kahramanlar başvuru şartlarını da inceleyebilirsiniz.

Acun Ilıcalı tarafından Türk halkının beğenisine sunulan Survivor yarışması çocukları da unutmadı. Survivor Minikler yarışmasına katılmak istiyorum diyenler için de bu yazımızda bilgi sunmak istedik. kazananlara çeşitli hediyeleri ve ödülleri sunulduğu yarışma 3 dönenden fazladır yeni başarılı çocukları keşfediyor.
Eğer çoccuğunuzun hayallerine ulaşmasını sağlamak istiyorsanız Survivor Minik Kahramanlar Başvuru Formu doldurarak başlayabilirsini. Belki minikler büyük finali ve hediyeyi hak eden isim çocuğunuz olabilir.

 Survivor minik kahramanlar oyunu oynamak için BURAYI ziyaret etmeniz yeterlidir. İlerleyen zamanlarda 2013 Survivor Minikler final yarışmacıları, elemeleri, ve kazananlar kimler isimleri gibi bilgileri de önceleyebilirsiniz.


EmoticonEmoticon