Türkcell Maxi Plus 5 Sorunları Yorumları Şikayetleri Özellikleri

2013 Turkcell Maxi Plus 5 Yorumları Şikayetleri ve Avantajları hala tartışılıyor. Geçtiğimiz yaz büyük bir kampanya ile abonelerine sattığı özel tasarım telefonu tarafından tepkiler gören Turkcell yeni sezonda kullanıcıları için İpad kampanyası düzenledi.

Vodafon, Avea gibi büyük rakiplerine karşılık Turkcell tarafından verilen Maksi Plas 5 kullanıcıları telefonları hakkında düşüncelerini yazımızın devamından aktarabilirler. Genel amaçlı bloglarda telefonun fiyatının ekonomik olduğu ve o fiyata göre özelliklerinin de gayet normal olduğu yönünde gelmekte. Ayrı bir nefret söylemi ise daha baskın çıkıyor. Yani telefon beş para etmez sakın almayın sürekli sorun yaşıyorum Şikayetleri.


Turkcell Maxi Plus 5 yazılımı, Android 4.0 işletim sistemi, T10'a kıyasla daha hızlı cpu, tam %33 daha hızlı Ekran boyutu 3.5 inch, 5 megapixel flashsız kamera, Bilgiozetim.com, 4 gb dahili hafıza, 32 GB SD kartı desteğin yüksek fiyatlı modellerine alternatif olarak satın alabilirsiniz. NFC Magnet özelliği, Mobil asistan programı sayesinde sesli olarak hava durumu öğrenebilme

 Cihaz Peşin fiyatı 549TL satın alabilecek ya da 24 Ay Tahhüt'le mevcut tarifelerine 5 Türk Lirası fazla ödeyerek alabilme imkanları ile sunulmuştu. Eğer szizlerde Turcell kampanyaları kapsamında abonelerine sunduğu Turkcell Maxi Plus marka telefonu satın aldıysanız memunsanız nedenini, şikayetçiseniz de sorunun sebebini buradan paylaşabilirsiniz.

1 yorum so far

telefonum wifi girince bağlanıyor tekrar bağlandığında bağlantı hatası diyor lütfen bir çözüm getirin


EmoticonEmoticon