Ümit Erdim Hayatı Vikipedi Boyu Kaç Yaşında Nereli? Biyografi

ATV ekranlarının yeni dizisi Doksanlar oyuncularından biri olan Ümit Erdim biyografisi hakkında bilgiler sunmak istedik. başarılı oyuncu Ümit Erdim hayat özeti şu şekilde..
Ümit Erdim doğum tarihi 15 Haziran 1985 yılıdır. Doğum yeri: Kocaeli ilimizdir: Başarılı isim Ümit Erdim boyu 1.80 cm üzeri uzunluktadır. Meslek olarak tercihini Tiyatro sinema oyunculuğu ve sunuculuktır. Eğitim hayatına İlkokul doğduğu şehirde başladı. Bilgiozetim.com Daha sonra  İzmit Atılım Anadolu Lisesi'ni tamamladı. Küçük yaşlarda esprili ve zeki bir karaktere sahip olan Ümit Erdim 1997 yılında Böyle mi Olacaktı isimli televizyon dizisinde aldığı rol ile sinema oyunculu konusunda adını duyurdu. Daha sonra Hayat Bilgisi, Gönül ve Selena dizilerde de başarılı roller aldı. Ayrıca Ümit Erdim 1998 - 2003 tarihleri arasında Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrolarında çeşitli sahnelerde rol almıştır.
Ümit Erdim Resimleri
Ümit Erdim Oyunadığı Diziler ve Rolleri
Doksanlar, Böyle mi Olacaktı?,Adanalı, Selena (Zülfikar Yıldız),  Hayat Bilgisi (Varmısın Arif), Gönül (Cemali), Teyzanne (Damperli)    
Ümit Erdim Sunduğu programlar
Benzemez Kimse Sana, Pasaport, Adam Asmaca


EmoticonEmoticon