2014 Vodafone Freezone 17. Liseler Arası Müzik Yarışması Başvuru Formu

Her yılı düzenlenen ve geleneksel hale gelen Vodafone Freezone şarkı yarışmasının bu yıl 17.si düzenlenecek tam olarak ne zaman başlayacak merakla bekliyoruz.. Keşfeldilmeyi bekleyen bir çok yetenek için geri sayım başladı. Kazanan 1. 2. 3. kim olacak? merakla beklenirken yine sürpriz ödüller sunulacak. Lise öğrencilerine özel düzenlen Vodafone Liseler Arası Şarkı Yarışması başvuru formu doldurmak isteyen adaylar için yazımızın devcamında Yarışması Katılım Şartları ve üyelik işlemleri ilgi iglili ayrıntıları paylaştık.

Çok yakında 17.si düzenlenecek olan Vodafone Freezone Liseler Arası Şarkı yarışması kayıtları dahilinde gerekli olan başvuru işlemleri sizlere sunmaya devam edeceğiz. Eğer sizlerde bu programın bir parçası olma düşüncesi içerisinde iseniz ve ben kendime güveniyorum diyorsanız alt kısımdaki şartmaneye uygun koşulları sağladığınız taktirde grup olarak rahatlıkla seçilme hakkına sahip olabiliyorsunuz.

Geçtiğimiz yıl bir ilke imza atan Vodafone fireezone bildiğiniz gibi İstanbul dışında da katılımlara izin vermişti. Aynı etkinlik bu yıl için de geçerli olacak diye umuyoruz. 2013 Ankara, İzmir ve İstanbul'da yapılması planlanan yeni seçmelerde aday liseli gruplardan 47 maddelik şartname sözleşmesine sunuluyor. Vodafone resmi sitesinde sunulan şartnamenin orijinal pdf formatını indirmek için burayı ziyaret edin.

Web sitemiz aracılığı ile 2014 Vodafone Müzik Yarışması Başvuru yapmak için yorumlarınızı alt kısımdan paylaşabilirsiniz.
Not: TELEFON ve AÇIK ADRES bilgileri paylaşan yorumları yayınlayamıyoruz. Sadece katılım için kullanacağınız mail adresini paylaşmanız daha uygun olacaktır.

1 yorum so far

d.bakırdan katılım polabiliyormu ve halk miziği söylenebiliyormu ve formu nasıl dolduracam


EmoticonEmoticon