X Factor Başvuru Formu Doldur 2013 Kanal D Türkiye

One Direction grubunun zirveye çıkmasını sağlayan X Factor isimli yabancı yarışma programı Kanal D televizyonu ile Türk izleyicilerine sunuldu. X Factor Türkiye Başvuru kayıt işlemleri için ayrıntıları yazımızda sunduk.

Yeni yeteneklerin keşfedilmesini sağlayacak olan ve dünya genelinde izlenme rekorları kıran X faktör yarımasına katılmak istiyorum, ben başarırım diyorsanız hiç vakit kaybetmemenizi öneririz.

"X Factor" yeni yıldızlarını keşfetmek üzere ülkemize geldi. Acun Ilıcalı'nın yarışma programları O Ses Türkiye ve Yetenek Sizsiniz Türkiye'yi sallayacak gibi görünen ses, şarkı, yetenek yarılması 'X Factor' katılım
şartları 16  ile 99 yaş arası kadın, erkek kendine güvenen, yetenekli olduğuna inanan herkese açık. X Factor yarışmasında birincisi olan adaya ise 500 bin lira değil tam 2 Milyon TL’lik büyük bir ödül var.

“X Factor”ün jüri üyeleri kimler? Netleştiğinde araştırıp biyografi ve vikipedi bilgilerini de sizlere sunacağız. 4 uzman jürisi belirleyeceği yeni yeteneklerden biri olmak için yapmaniz gereken http://form.kanald.com.tr/xfactor/form.aspx sayfasını ziyaret ederek formu doldurmak.
X Factor yarışmasına yorum bırakarak başvuru yapmak isteyenler adres ve telefon numaralarını yazmasınlar.  Kişisel bilgi içeridiği için yayınlayamıyoruz. Herkese başarılar.

1 yorum so far

ben bu programı adam akıllı bişey sanmıştım ama şoke oldum bir ses yarışması düşünün orada sizi müzükten anlamayan biri dinlesin ve sizin kaderinizle oynasın bu davranış çok yanlış insanlara hakarettir sabah saat 11 gibi gittim ve yarişmanın yapılacağı otele saat17:00 e kadar bekleyelim ve karşımıza müzükten bi haber kişi olan armağan çağlayan gibi itici biri çıksın yazıklar olsun ne bekliyorlarki kulağımıza küpe takmadığımız içinmi yoksa adam gibi yarıştığımız içinmi söylediğim şarkı türküyenin tenörlerinden birinin şarkısıydı selami şahinin seslendirdiği eyer bu tür müzük leri hor görüyorsanız söyleseydiniz bizde ona göre hazırlanırdık o gün orada bir çok sesler harcandı herkesi aptal yerine koymayın daha önce bir çok yerde yarışmalara katılan arkadaşlara bir daha şans tanıyan kendini akıllı sanan armağan çağlayan bey herkesin hak ettiği hakkı elerinden almaya hakkınız yok


EmoticonEmoticon